TIĞ İŞİ BEBE YELEĞİ YAPIMI


Tığ işinden bebek yeleği nasıl yapılır

Tığ işi bebek yelek modelini çok seveceksiniz. Mavi veya değişik renk bebek yelekleri yapabilirsiniz. Örgü işi bebek yeleği yaparken zorlanacağınız bir yer yok. Hemen yapıp kullanacağınız güzel bir çalışma. Tığ işi bebek yeleği yaparak sevdiklerinize hediye edebilir ve onları sevindirebilirsiniz. Satış amaçlı yapabilirsiniz.

Tığ işi örgü bebek yeleği aşamaları 2 adet anlatımlı video şeklinde sunulmuş. Tarifini çözerek hemen modeli işleyebilir ve kolayca yapabilirsiniz. Tığ işi yapılan çalışmalar her zaman kolay olur ve hemen biter.

Bu güzel örgü işi yelek modelini tarifinden öğrenip, hemen ortaya çıkarabilirsiniz. Örgü bebek yeleğini yaparak harika görünümler ortaya çıkarabilirsiniz. Tek renk örgü yelek modelini yapıp, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tığ işiyle yapılan çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz arkadaşlar. Hemen öğrenip yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kolayca yapıp tığ işi çalışmayı tahmini 2 günde bitirebilirsiniz. Kolayca yapabilirsiniz.

Tığ işi erkek bebek yeleği olarak yapacağınız bu çalışmayı pembe veya sarı renk yaparak kız bebek örgü yeleği olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Güzel bir çalışma ve hemen yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Örgü Bebek Hırkasının Devamı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on TIĞ İŞİ BEBE YELEĞİ YAPIMI

  1. tığ işi bebek yeleği ve tulumu yapılışı çalışmaları arıyorum. sitenizde birkaç sarı model buldum. ama yetmiyor. daha fazla örgü işi lazım bana. özellikle de tığ işi olacak sayın editör. duyun sesimi :) teşekkürler bu paylaşım da güzel. önerdim gün arkadaşlarıma.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*