TIĞ İŞİ BEBEK BOTU YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Kolay tığ işi bebek botu yapımı

Bebekler için sık sık yeni örgü modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün yapımı çok basit olan kolaylıkla bir günde dahi yapıp tamamlayabileceğiniz bir bebek botu yapımı paylaşmak istiyorum.

Yeni doğan bebekleri için hazırlık yapanlar kolay ve şık modeller arıyorlarsa bugün göstereceğim bot modeline göz atmalılar. Şiş ile örgü örmeyi bilmeyenler bugün göstereceğim tığ işi bebek botu modeli tam size göre.

Detaylı yapım aşaması video içerisinde anlatılan bu botu örgü örmeye yeni başlayanlar dahi kolaylıkla yapabilir. Bebek botunun yapım aşaması video içerisinde taban kısmından başlanarak anlatılmış. Tığ işi patik tabanı yapmayı bilmeyenler videodaki anlatımdan patik ve bot tabanı yapmayı öğrenebilirler.

TIĞ İŞİ BEBEK BOTU YAP

TIĞ İŞİ BEBEK BOTU YAP

Burada yapılan bebek botu yapımı için mavi ve gri renkte örgü ipleri tercih edilmiş. Erkek bebekler için yapılmış olan bu patiği pembe veya beyaz gibi farklı renkleri tercih ederek kız bebekler için de yapabilirsiniz.

Bot yapımı için 23 zincir çekilerek taban kısmından botun yapımına başlanmış. Çok basit bir şekilde yapılan bu taban kısmında sık iğne ve trabzanlar yapılarak ilerleniyor. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar videodaki anlatıma dikkat ederlerse sorun yaşamadan tabanı yapabilir.

Botun taban kısmı yapıldıktan sonra üst kısmına geçilmiş. Burada renk geçişleri yapılarak yine trabzanlar ile patiğin üst kısmı tamamlanmış.

Bebek botu yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=ctOOve1cbOo

videonun alındığı kaynak: httpss://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ İŞİ BEBEK BOTU YAP TIĞ İŞİ BEBEK BOTU YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ BEBEK BOTU YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ BEBEK BOTU YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.