TIĞ İŞİ BEYAZ GÜL YAPIMI ANLATIMLI

tig-isi-beyaz-gul-yapmak-anlatimli-568x415

Tığ işi beyaz gül yapımı için anlatımlı olarak paylaştığım videoyu izleyerek sizde nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Tığ işi beyaz gül yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Benzer çalışmaları sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Tığ işi beyaz gül yapımı için paylaştığım videolu anlatım veya resimli anlatım olarak tüm çalışmalara tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Tığ işi beyaz gül örneklerini daha önce çoğu kez paylaşmıştım. Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları sayesinde bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına hem eğitici video, hem de öğretici resimler paylaşmayı seviyorum.

Her ne kadar ben tığ işi çalışmalar yapamasam da benzer çalışmaları buldukça yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri örnek resmi ve tığ işi beyaz gül yapmak için anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-beyaz-gul-yapmak-anlatimli

https://www.youtube.com/watch?v=hlYbxwWA62M

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*