TIĞ İŞİ BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK


Tığ işi boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasına bayılacaksınız. Kolay yapımı sayesinde evdeki malzemeleri derleyerek kısa sürede aynısını yapabileceksiniz. Sitemizde bu tür takı çalışmalarını çoğu kez paylaşmıştık.

Anlatımlı takı çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede takı yapmayı öğrenebileceksiniz. Anlatımlı takı çalışması arıyorsanız, hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilirsiniz.

Tığ işi boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve farklı takılar ortaya çıkarabilirsiniz. Yapacağınız takı çalışmalarında malzeme ve renk seçimini kendinize göre değişebilirsiniz.

Paylaştığım çalışmadaki anlatımdan yararlanarak arkadaş bileklik modeli de yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sitemizde bulabilir ve farklı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel para kazanabileceğiniz takılar yapmayı öğrenebilirsiniz.

Yaptığınız takıları kullanabilir veya sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-boncuklu-bileklik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*