Tığ İşi Çiçek Motifi Yapmak

tig-isi-cicek-motifi-yapmak-230x415

Tığ işi çiçek motifi yapmak için paylaştığım örnek çalışma sayesinde sizde evde tığdan çiçek motifi yapmayı öğrenebileceksiniz. Bu tür çalışmalar arayan bayanlar için daha önce de tığ işi kategorisinde birçok tığdan yapılan çiçek deseni çalışmaları ile motif yapma resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Ben fazla tığ işi yapamadığım için detaylı anlatamıyorum. Ancak resimli anlatımlarından iyi bilen bayanlar örneklerini çıkartıp aynısını yapacaklarını umuyorum. Evde tığ işi çiçek motifi yapmak için paylaştığım resimli anlatımda alt alta tüm adımlar ve detaylar verilmiş.

Yapmanız gereken aşamaları takip ederek sizde tığdan çiçek motifi yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Tığ işi ile uğraşan bayanların kesinlikle bu çalışmadan yararlanacaklarını düşünüyorum. Şimdi sizleri evde kolay tığ işi çiçek motifi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-cicek-motifi-yapmak

source : http://postila.ru/post/20954782

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*