Tığ İşi Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım


Tığ İşi Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

Sizlere bu yazımızda birkaç resimli anlatımda nasıl tığ işi çiçek yapabileceğinizi göstereceğiz. Tığ işiyle mükemmel çalışmaların ve modellerin yapıldığını bilirsiniz. Yine tığ işinden farklı bir çiçek modeli yapma işlemini sizlere resimleriyle aşama aşama sunacağız. Havlu kenarı için kullandığınız örnekler için bu renkli dantel ipleri yine bu çiçek yapılışı için de kullanabilirsiniz.

Bu makalemde sizlere birkaç farklı resimli anlatımı ile tığ işi çiçek yapılışını gösteren çalışmalar paylaştım. Yine altta yazımın sonlarına doğru tığ işi çiçek yapımını anlatan detaylı videolar da yer alıyor. Tığ işi kategorisinde yer alan birçok çiçek yapımı çalışmasından birisi olan bu yazımdaki çalışma sayesinde sizde tığ işi çiçek yapımını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Tığ işi çalışmaları fazla bilmediğim için yapılışını tarifli bir şekilde veremiyorum. Ancak anlatımlı videoda gösterildiği gibi sizde yapılışını öğrenebilir ve yine alttaki örnek resimli anlatımlardan da faydalanabilirsiniz.

Umarım örnek anlatımlı çalışmaları beğenirsiniz. Gerçekten tığ işi çiçek yapımı oldukça güzel görünüyor ve bende ileride bunu yapmasını öğrenmeliyim. Kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=2C7QlZqRbes

 

https://www.youtube.com/watch?v=u9Ug6u5Aes0

 

https://www.youtube.com/watch?v=hlYbxwWA62M

Yukarıda anlatımlı olarak tığ işi çiçek yapımı detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Umarım bu yazımdaki çalışmalar ve anlatımlar işinize yaramıştır. Tığ işi diğer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde ve örgü işleri kategorilerinde bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda benzer yazılar şeklinde karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

Häkelarbeit-Blume Vorbereitung – Crochet Flower Preparation – Préparation Crochet Fleur

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*