Tığ İşi Çiçek Yapımı Videolu Anlatım


Tığ İşi Çiçek Yap

Tığ işi köşemizden sizlere bu gün yine tığ işi çiçek yapılışı ile ilgili resim ve anlatımlı videolar paylaşacağız. Bilmeyenler bu sayede kolaylıkla öğrenebilecekler. Evde tığ işinden çiçek yapımıyla uğraşıyorsanız altta paylaştığımız çalışmalar çok işinize yarayacak.

Sizde kolayca öğrenip hemen yapmaya başlayabileceksiniz. Sitemizde eğitimini de paylaştığımız tığ işi çiçek motif yapılışıyla alakalı birçok çalışmayı hemen altta benzer yazılar bölümünden de bulabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve kolay yapıma sahip tığ işi çiçek örneği yaparak sizde çeşitli çalışmalarınızda süs veya motif olarak kullanabilirsiniz. Tığ işi çiçek modelleri ve örneklerini de sitemizde bulacaksınız. Onları da yine anlatımlı ve örnekli olarak paylaştığımızı hatırlıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-cicek-yapimi

tig-isi-cicek-yapimi2

tig-isi-cicek-yapimi3

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*