TIĞ İŞİ ÇİÇEKLİ ATKI NASIL YAPILIR


Tığ işi çiçek motifli atkı

Çocuk atkılarında motif çok önemlidir. Çiçek veya desen tarzında ek parçalarla atkılara şekil verilebilir. Bu gün sizlerle çocuklara sevecekleri ve beğenerek kullanacakları güzel bir atkı modelinin nasıl yapılacağını ele alacağız. Tığ işi çiçek atkısı olarak da bilinen bu çalışmayı sizde geliştirip, daha da güzel hale getirebilirsiniz.

Atkılarda süslü görünüm önemli olduğu gibi birçok atkı satın alan kişiye bakın, hepsi sade atkı almak yerine daha değişik ve başkasında olmayan görüntüye sahip atkı çeşitlerine yönelmektedir.

Tığ işi çiçekli atkı örneği altta detaylıca videolu anlatımlardan oluşuyor. İzleyerek kısa sürede sizde bu güzel motifli atkı örneklerinden ortaya çıkarabilirsiniz. Severek kullanacağınız atkı çeşitleri oluşturabilirsiniz.

Kız çocuklarının daha çok beğeneceği türde bir atkı yapabilirsiniz. Bayanların tercih ettiği çiçek motifli atkı örnekleri de yaparak satabilir ve güzel kazançlar da elde edebilirsiniz.

Tığ işi örgü atkı modelinde çiçeklerin her biri tamamıyla değişik renkler kullanılarak oluşturulmuş. Atkıyı düz ördükten sonra daha sonra ekleme olarak gül veya çiçek motifli parçaları atkıya iliştirebilirsiniz.

Tığ İşi Çiçek Bahçesi Atkı Yapımı Videolu Tarif
TIĞ İŞİ ÇİÇEKLİ ATKI NASIL YAPILIR

Tığ İşi Çiçekli Atkı Yapılışı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*