Tığ İşi Çilek Örgü Yapılışı Resimli Anlatım


Tığ İşi Çilek Örgü Yapılışı Resimli Anlatım

Tığ işi kategorisine eklediğim bu yazımda ise sizlere evde kolay tığ işi çilek örgü yapımını anlatan resimli anlatım ile anlatımlı videolar paylaştım. Bu sayede sizde evde kolaylıkla tığ işi çilek örgü motifleri yaparak atkılar da veya bereler de bu güzel çilek motifini kullanabileceksiniz.

Tığ işi kategorisinde benzerlerini çoklukla göreceğiniz bu güzel çalışmanın detaylı anlatımını ise altta videolarda verilmektedir. Ayrıca resimli anlatımlarda da nasıl yapıldığını ön bilgi olarak görebilir ve anlayabilirsiniz. Tığ işi ile ilgilenen bayanlar alttaki örnek resimlerden nasıl yapıldığını kolaylıkla kavrayabilirler. Ayrıca ders niteliği taşıyan anlatımlı videoları da izleyerek bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını öğrenebilirler.

Yazımda paylaştığım videolarda tığ işi çilek örgü yapılışı detaylı bir şekilde aktarılmıştır. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisine girerek ulaşabilirsiniz. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize https://www.facebook.com/makalepark sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz. Sizin adınızla sitemizde ve facebook sayfamızda yayınlayabiliriz. Şimdi sizleri tığ işi çilek örgü motifi yapımı ile ilgili resimli anlatım ve anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi2

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi3

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi3

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi4

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi5

 

Evde kolay çilek örgü modelini yapmayı öğrenerek çeşitli çalışmalarınızda bu güzel çilek motifini veya çilek desenini kullanabilirsiniz. Tığ işi çalışmaları sürekli olarak tığ işi kategorisinde sizlere özel olarak paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik sizlere kolay gelsin.

crochet knit strawberries – Häkelarbeitknit Erdbeeren – tricot crochet fraises

5 Comments on Tığ İşi Çilek Örgü Yapılışı Resimli Anlatım

  1. Tam internette çeyizlik için motif arıyordum ve gerçekten çok hoşuma gitti, elinize emeğinize sağlık

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*