TIĞ İŞİ DAİRE ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI


Tığ işi daire örgü örneği anlatımlı bir şekilde bu resimlerde yer alıyor. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel ve kolay tığ işi örgü örneğini resimli anlatımdan yararlanarak sizde yapmaya başlayacaksınız. Ben pek tığ işi konularda başarılı olmadığım için anlatımım da bozuk olabilir.

Bu yüzden kusuruma bakmamanızı istiyorum. Altta paylaştığım çalışma işinize yarayabilir diye düşünüyorum. Tığ işi daire örgü örneği anlatımlı bir şekilde karşınıza çıkıyor. Kolayca nasıl yapacağınız aşamalı bir şekilde gösteriliyor. Adımları sizde kolayca uygulayıp, tığ işi spiral örneği kısa sürede yapmasını öğrenebilirsiniz.

Yapımı biraz karışık gibi gözükse de kısa sürede nasıl yapılacağını öğrenip, yapmaya başlayabilirsiniz. Tığ işi daire örneği yapmak için paylaştığım motif örneğini anlatımlı bir şekilde kolayca yapabilirsiniz.

Aşamalı çalışmadan yararlanarak sizde çok güzel örnekleri veya motifleri yapmasını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve pratik çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-daire-ornegi-anlatimli

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*