TIĞ İŞİ DAİRE ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI

Tığ işi daire örgü örneği anlatımlı bir şekilde bu resimlerde yer alıyor. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel ve kolay tığ işi örgü örneğini resimli anlatımdan yararlanarak sizde yapmaya başlayacaksınız. Ben pek tığ işi konularda başarılı olmadığım için anlatımım da bozuk olabilir.

Bu yüzden kusuruma bakmamanızı istiyorum. Altta paylaştığım çalışma işinize yarayabilir diye düşünüyorum. Tığ işi daire örgü örneği anlatımlı bir şekilde karşınıza çıkıyor. Kolayca nasıl yapacağınız aşamalı bir şekilde gösteriliyor. Adımları sizde kolayca uygulayıp, tığ işi spiral örneği kısa sürede yapmasını öğrenebilirsiniz.

Yapımı biraz karışık gibi gözükse de kısa sürede nasıl yapılacağını öğrenip, yapmaya başlayabilirsiniz. Tığ işi daire örneği yapmak için paylaştığım motif örneğini anlatımlı bir şekilde kolayca yapabilirsiniz.

Aşamalı çalışmadan yararlanarak sizde çok güzel örnekleri veya motifleri yapmasını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve pratik çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-daire-ornegi-anlatimli

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ İŞİ DAİRE ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ DAİRE ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ DAİRE ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI için ilk yorumu yapabilirsin.