Tığ İşi Daire Örgü Örneği Yapmak

tig-isi-orgu-ornegi-yapmak-300x415

Tığ işi daire örgü örneği yapmak için bu yazımda sizlere güzel bir örnek paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel örneğe benzer birçok çalışmayı ” Tığ İşi ” bölümünde bulabilirsiniz.

Yine bu yazımın hemen altında karşınıza birçok tığ işi çalışmanın resimli anlatımı ile videolu anlatımları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Tığdan daire örgü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş.

Evde tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları bu güzel örnekten yararlanacaktır. Benzerlerini de yine örgü işleri ve tığ işi bölümlerinde sıkça paylaşmıştım.

Ben kendim fazla tığ işi yapamadığım için şuan ki paylaşımı fazla size tarif edemiyorum. Evde tığ işi daire nasıl yapılır diyenler için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

tig-isi-orgu-ornegi-yapmak

source : http://diy-creator.com/?p=91286

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*