Tığ İşi Gül Nasıl Yapılır

tig-isi-gul-nasil-yapilir-564x415

Evde tığ işi gül nasıl yapılır diyenler için araştırıp bulduğum bu güzel çalışma da yapımı özet olarak da gösterilmiş. Tığ işi çiçek motifi yapmak isteyenler için daha önce de ” Tığ İşi ” kategorisinde resimli anlatım ve anlatımlı videolar paylaşmıştım.

Tığdan gül nasıl yapılır diyorsanız bu çalışma da aşama aşama nasıl yapıldığı ve tamamlanmış hali gösterilmiş. Bu sayede sizde evde tığ işi gül yapmak için örnek çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

Bu yazımın hemen altında tığ işi çiçek nasıl yapılır diyenler için benzer örnekler de çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneririm.

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde tığ işi gül yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-gul-nasil-yapilir

source : http://www.duitang.com/people/mblog/208141062/detail/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*