Tığ İşi Gül Yapımı Resimli Anlatım


Tığ İşi Gül Nasıl Yapılır

Tığ işi ile gül yapımı örneği ve örnek resimleri… Bu yazımızda sizlere tığ işi gül yapılışı ile ilgili örnek resimli anlatım sunuyoruz. Tığ işi gül yapmak için paylaştığımız resimli anlatım sayesinde sizde öğrenebilir ve bu tür çalışmalar yapabilirsiniz. Tığ işi gül yapımıyla alakalı yine altta güzel bir videoya da yer verdik.

Tığ işi gül yapmak için sitemizde daha önce de benzer anlatımlar ve eğitici videolar paylaştığımızı hatırlatmak isterim. Hatta bu yazımızın hemen altından o tür çalışmalara ulaşabilir ve hepsini öğrenebilirsiniz. Tığ işi gül yapımıyla alakalı çalışmalar sayesinde sizde bilmeyenlere öğretebilirsiniz. Kolay gelsin.

tig-isi-gul-yapilisi

tig-isi-gul-yapilisi2

tig-isi-gul-yapilisi3

tig-isi-gul-yapilisi4

tig-isi-gul-yapilisi5

tig-isi-gul-yapilisi6

crochet stieg Bau – crochet rose construction – hæklet rose byggeri – crochet rosa construção – uncinetto rosa costruzione

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*