Tığ İşi Halat Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

tig-isi-halat-sepet-yapimi-700x415

Tığ İşi Halat Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay bir şekilde tığ işi halat sepet yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimlerden yola çıkarak sizde bu enfes çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Tığ işi halat sepet yapımı ile ilgili nette dolaşırken rastladığım yabancı sitede detayları veriliyor. Ben sizlere resimli anlatımlarını paylaşacağım. Yine yazımın sonunda sizlere kaynak olarak yabancı sitenin linkini paylaşacağım.

Yabancı dili olanlar kaynak siteden de yararlanabilirler. Diğer tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay tığ işi sepet yapılışı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım bu… sizlerinde buna benzer çalışmaları varsa bize gönderin yayınlayalım. Gelelim tığ işi sepet yapımı ile ilgili resimli anlatımlara ;

source : http://makemydaycreative.com/2013/06/12/crochet-rope-basket/

Häkeln Warenkorb – crochet panier – crochet basket

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*