Tığ İşi İle Çapraz Fıstık Yapılışı ve Çeşitli Lif Modelleri


Tığ İşi İle Çapraz Fıstık Yapılışı ve Çeşitli Lif Modelleri

Yine bir tığ işi örneğinin yapılışı ile birlikteyiz. Bu yazımızda sizlere tığ işi ile çapraz fıstık yapılışından bahsedeceğiz. Ayrıca çeşitli renklerde ve örneklerde yapılmış lif modellerinin çalışmalarını da paylaşacağız. Tığ işi paylaşımlarımıza devam ediyoruz.

Tığ işi çalışmaları paylaşmaktan son derece mutluyum. Çünkü çok farklı ve güzel çalışmalar karşıma çıkıyor. Bu yazımda sizlere tığ işi ile çapraz fıstık yapılışını anlatan güzel anlatımlar paylaşacağım. Anlatımlı videoları izleyerek, tığ işi çeşitli lif modelleri yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım tığ işi ile çapraz fıstık yapılışı ve çeşitli lif modellerini beğenirseniz, yorum yapmanızı rica edeceğim.

Diğer tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi çalışmalarının bulunduğu kategoriden ulaşabilirsiniz. Diğer değişik lif modellerini yine sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Tığ işi çapraz fıstık modeli yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videodan sizde evde kolay bir şekilde bu modeli yapmayı öğrenebileceksiniz. Farklı çalışmalar için bizi takip etmeye devam edin. Tığ işi çapraz fıstık yapımı ile ilgili anlatımlar ise şöyle ;

tig-isi-capraz-fistik-nasil-yapilir
tig-isi-capraz-fistik-nasil-yapilir

https://www.youtube.com/watch?v=iiL_Vrv6RiM

 

tig-ile-yapilmis-lif-ornekleri

tig-isi-capraz-fistik-nasil-yapilir

tig-isi-capraz-fistik-yapilisi

crochet d’arachide – peanut crocheted – Erdnussgestricken

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*