TIĞ İŞİ İNCİ BONCUKLA ÖRGÜ YAPIMI


Tığ işi inci boncukla örgü yapmak için daha önce de paylaşımım olmuştu. Hatta bir önceki paylaştığım çalışmada da tığ işi inci boncukla çilek örgü modeli yapılışına ait bir resimli anlatım paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine inci boncuk kullanılarak tığ işi örgü yapımı çalışması paylaştım. Tığ işi inci boncukla örgü yapımı için paylaştığım bu güzel örneği değerlendirebilirsiniz.

Tığ işi çalışmalar yapan ev hanımlarını daha çok memnun eden bu tür çalışmalar sayesinde hem değişik tığ işi çalışmalar yapmayı öğrenmiş oluyorlar.

Hem de farklı örneklerle tığdan yapılan çalışmalarını geliştirmiş oluyorlar. Resimli anlatımından ziyade anlatımlı videosunu da araştırdım.

Ancak pek bulamadım. Bu yüzden bulduğumda bu başlık altına ekleyeceğimi söyleyebilirim. Şimdi sizleri tığ işi inci boncuklu örgü yapmak için örnek arayanlara resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-inci-boncukla-orgu-yapimi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*