TIĞ İŞİ İNCİ BONCUKLU ÇİLEK ÖRGÜ MODELİ YAPMAK


Tığ işi inci boncukla çilek örgü örneği yapmak için bulduğum bu güzel resimli anlatımda kabaca da olsa nasıl yapıldığı anlatılmış. Bu tarifin anlatımlı videosunu araştırdım ama bulamadım.

Bilenler varsa yorum bırakabilirler. Tığ işi inci boncukla neler yapılır diyenler için bu gün bu çalışmadan başka bir tane daha araştıracağım. Benzerlerini buldukça da yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Tığ işi boncuklu gül yapmak veya tığ işi inci boncukla çilek modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmanın işinize yarayacağını düşünüyorum.

Genelde evde hanımlar gördükleri bir örneğin veya modelin anında örneğini çıkarabilmektedirler. Bu resimli anlatıma da bakarak örneğini çıkaracaklarını düşünüyorum.

Fakat anlatımlı videosunu bulunca da paylaşacağımı belirtmek isterim. Şimdi sizleri örnek tığ işi inci boncuklu çilek örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-inci-boncuklu-cilek-orgu-modeli-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*