TIĞ İŞİ JAPON MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK


Tığ işi japon motif örneği yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap örgü çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı fakat tam detay verilmemiş. Tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları kısa sürede bu güzel çalışmayı yapıp evinizde süs olarak kullanabilirsiniz.

Anlatımlı tığ işi çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Adım adım tığ işi japon motif yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da tüm detaylar verilmemiş. Ancak ne yapmanız gerektiği azda olsa belirtilmiş. Tığ işi japon çiçeği örneği için farklı çalışmalar buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Tığ işi japon motif yapımı için benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmaları kolayca yapabilirsiniz.

Anlatımlı tığ işi motif çalışmalarını sitemizde bulabilir ve benzer çalışmaları ilerleyen günlerde daha fazla şekilde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve farklı tığ işi motif çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-japon-motif-ornegi-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*