TIĞ İŞİ KARE BATTANİYE ÖRNEĞİ

tig-isi-kare-battaniye-ornegi-230x415

Tığ işi kare battaniye örneği arayanlar olabilir. Bu güzel örneği tek başına paylaşmak istedim. Belki fikri olur, belki bu tür bir kare motifli battaniye örneği arıyor olabilirsiniz. Benzerlerinin yapımını anlatan tığ işi çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Bu çalışma sadece tek bir kareden oluşan örnektir.

Kısa sürede yapabilmeniz için benzer anlatımlara erişmeniz gerekir. Sitemizde bunlardan bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Tığ işi kare battaniye örneği veya motifi için sitemizdeki ” Tığ İşi ” kategorisine göz atmalısınız.

Kolayca yapabilmek için aşamaları takip edip sizde kısa sürede aynısını yapmak için kolları sıyırmalısınız. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakacağım. İşinize yarayacağını düşünüyorum. En azından fikir edineceksiniz.

Yada sizde evinizde bu tür bir çalışma yapacaksanız, yapmadan önce yaptığınızda nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışmanın tek karelik resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-kare-battaniye-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*