Tığ İşi Kolay Patik Modeli Yapmak

tig-isi-kolay-patik-modeli-yapmak-447x415

Evde kolay patik yapmak isteyenler için yine çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Bu yazımda sizlere evde tığ işi kolay patik modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda örneği de verilmiş.

Bu sayede evde patik yapmak isteyen bayanlar örnekten yararlanarak aynısını tığdan kolaylıkla yapabilirler. Sitemizde yer alan patik modelleri kategorisinde daha değişik patik modeli yapmak isteyenler için birçok çalışma bulunuyor.

Yine bu yazımın altında da benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Sitemizde tığ işi patik modeli yapmak için birçok çalışmayı ilerleyen günlerde de tekrar resimli anlatım ve videolu anlatım şeklinde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay tığ işi patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-kolay-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/15730152

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*