TIĞ İŞİ KÜPE YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tığ işi kolay küpe modeli yapımı

Farklı el işi modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere çok şık ve gösterişli bir tığ işi küpe modeli yapımını detaylı anlatım olarak sunmak istiyorum. Bu şekilde evinizde takı tasarımı yaparak satıyorsanız bu küpe modelinin yapımına göz atabilirsiniz. Bunun dışında bu şekilde küpeler yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

TIĞ İŞİ KÜPE YAPIMI

TIĞ İŞİ KÜPE YAPIMI

Tığ işi küpe modeli yapımı için öncelikle küpe aparatına ihtiyacınız olacak. Bu aparatları takı tasarımı için malzeme satan yerlerden bulabilirsiniz veya eski küpelerinizin uç kısımlarını değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz renklerde oya ipi kullanabilirsiniz.

Küpe modeli sanki bir üzüm salkımı şeklinde olduğu için burada yeşil ve mor renkte ipler kullanılmış ve çok şık bir görünüm elde edilmiş. Bunlar dışında birde küpe yapımına başlarken küçük serum halkasına ihtiyacınız olacak. En sonunda burada süsleme için birde inci kullanılmış. Siz isterseniz küpeyi sade bir şekilde bırakın isterseniz de burada olduğu gibi inci ile süsleyin.

TIĞ İŞİ KÜPE YAPIMI

TIĞ İŞİ KÜPE YAPIMI

Tığ işi küpe yapımı için öncelikle halka etrafına başlanıp yaprak dilimleri yapılmış. Ondan sonra mor ipe geçilmiş ve küçük küçük motifler yapılmış. Bu motiflerin yapımı oldukça basit. Burada olduğu gibi güzel ve görüntüsü ile dikkat çekecek bir küpe yapmak istiyorsanız videoda verilen anlatıma dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Tığ işi küpe modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ İŞİ KÜPE YAPIMI TIĞ İŞİ KÜPE YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ KÜPE YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ KÜPE YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.