Tığ İşi Lif Modeli Yapmak

tig-isi-lif-modeli-yapmak-440x415

Tığ işiyle lif örneği yapılışı

Tığdan lif yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve kolay yapabileceğiniz bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay bir şekilde sizde tığ işi lif modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Tığ işi lif nasıl yapılır diyenler anlatımdan kesinlikle yararlanmalı diye düşünüyorum.

Tığdan lif yapmak için paylaştığım resimli anlatımla sizde güzel lif modelleri yapmayı öğrenebilirsiniz. Tığ işi kare lif modeli yapmak için resimli anlatımda adımlar verilmiş.

Tığ işi yapan ev hanımları bu güzel çalışmayı kolaylıkla anlayacaklarını düşünüyorum. Evde tığdan yapılan lif modellerini sitemizde resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde bulabilirsiniz.

Tığ işi kategorisi ile lif modelleri bölümünde birçok çalışmaya ve örneklere ulaşabilirsiniz. Tığ işi kare lif yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmayı unutmayın. Şimdi sizleri evde kolay lif yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

tig-isi-lif-modeli-yapmak
Tığ İşi Lif Modeli Yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7416.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*