TIĞ İŞİ MENEKŞE ÇİÇEĞİ ANLATIMI

tig-isi-menekse-cicegi-yapilisi

Tığ işi menekşe yapımı

Tığ işiyle yapılmış çok güzel bir menekşe çiçek süsünü öğrenmeye hazır mısınız? ben ilk gördüm ve hemen hayran kalarak, öğrenmek için paylaşmak istedim. Sizlerde tığ işiyle uğraşıyorsanız ve bu tür çiçek süsleri veya örgülerinizi güzelleştirecek çalışmalar yapmaktaysanız, işinize yarayacak bir proje.

tig-isi-menekse-cicegi-yapilisi

Tığ işi menekşe çiçeği yaparken zorlanacağınızı düşünebilirsiniz. Çünkü bende ilk kez yapacağım için öyle düşündüm ve yapımının izledikten sonra kolay olduğunu görünce hiçte zorlanmadan hemen yapılacağını öğrendim.

Sizlerde evinizde süs, vitrin süsü veya yaptığınız örgüye süs menekşe çiçeği eklemek isterseniz hiç düşünmeyin öğrenin ve yapın.

 

Anlatımlı olarak altta detaylarına ulaşacağınız çalışma Türkçe videolu anlatım sayesinde daha da kolay. Tığ işi çalışmalarda süslemeler oldukça önemlidir.

Tığ işinden menekşe çiçeği nasıl yapılır

Kolay yapılan tığ işi süs çiçek veya menekşe gibi değişik çalışmaları daha önce de sitemizde sıkça yer verdiğimizi hatırlıyorum. Hatta altta benzer yazılar bölümünde hepsine ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmayı kavradıktan sonra hemen yapmaya soyunacaksınız. Yapımcısı gayet güzel anlatmış ve tüm detaylar içeride buyurun hanımlar.

Farklı çalışmalarla kolay anlatımlarla birlikte sitemizde tığ işinden yapılan süsleme çalışmalarına bolca ulaşabilirsiniz hanımlar. Yapımı kolay ve eğlenceli olan tığ işi menekşe çiçek yapımı çalışmasını seveceksiniz. Boş vaktiniz varsa ve tığ işleriyle birçok şey yaptıysanız? bunu da yapın derim.

Farklı renklerde tığ işi menekşe çiçeği süsünü yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Benim aklıma hemen bir ipe dizip, kapı süsü olarak da kullanılacağı aklıma geldi. Ancak sarkaç süs olarak da kullanabileceğinizi hatırlatmak isterim hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*