TIĞ İŞİ MERDİVEN ÖRNEĞİ


Tığ işi merdiven örneği arayan bayanlar olabilir diye bu güzel çalışmayı paylaşayım dedim. Bu tür çalışmaların anlatımlı videoları genelde olur. O tür bir çalışma bulamadım. Örgü çalışması olarak paylaştığım bu güzel örnek merdivene benziyor.

Benzer örgü işleri veya tığ işi çalışmalar yapan ev hanımlarının işine yarayacağını düşünerek bu güzel çalışmayı paylaşmak istedim. Benzer tığ işi çalışmaları altta bulabilirsiniz. Bu güzel çalışma tığ işinden yapılıyor.

Merdiven örneği olarak adlandırdım. Ancak belki başka bir ismi de olabilir. Benzer örgü işleri yapan ev hanımları yorum olarak bu güzel örneğin veya motifin ne olduğunu yazacaklardır. Kolay gelsin.

source

tig-isi-merdiven-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*