TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK ÖRNEĞİ


Tığ işi örgü çiçek örneği arayanlar olabilir diye onlara bu tür güzel bir örnek buldum ve paylaşmak istedim. Tığ işi örgü çiçek yapımı arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer daha önce de anlatımlar ve videolu tarifler paylaşmıştık. Bu yazımın hemen altında onlar da karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Sitemizde tığ işi örgü örnekleri ve modellerinin anlatımlarını çokça bulabilirsiniz. Tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları da sitemizi takip ettiği için onları es geçmiyorum.

Onlar içinde bu tür güzel örgü örnekleri ve tariflerini içeren çalışmaları buldukça sitemize ekliyoruz. Benzer çalışmalar yapıyorsanız bize facebook adresimizden gönderebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

tig-isi-orgu-cicek-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*