Tığ İşi Örgü Converse Bebek Patik Modelleri


Tığ İşi Örgü Converse Bebek Patik Modelleri

Tığ işi ve yün ipler ile yapılan converse bebek patikleri hem görünüşleri hem de güzellikleri ile fazla dikkat çekmektedir. Sizlerde evinizde bebeklerinize veya hediye götürmek istediğiniz yeni bebek sahiplerine bu güzel çalışmadan yapabilirsiniz.

Tığ işi örgü bebek patiği yapmak için paylaştığımız videolu anlatımlara da göz atmanızı öneririm. Birbirinden güzel ve eğitici örgü patik videoları ile sizde evinizde hemen öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz.

Birbirinden harika örgü bebek patik örneklerini sitemizde fazlaca bulabilir ve onları da gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Beğendiğiniz olursa paylaşmayı unutmayın. Kolay gelsin.

Birbirinden şık bebek patikleri… sizde örneklerinden kendinize yapabilirsiniz.

new baby booties – nouveaux chaussons pour bébés – neue Babyschuhe

3 Comments on Tığ İşi Örgü Converse Bebek Patik Modelleri

  1. ya bunları yapıp satan varsa ilgileneyirom toptan alıcam!!! 0532 172 49 99

  2. Aytek bey ilginize teşekkürler. Sitemizi takip eden ev hanımları paraya ihtiyaç duyanlar mutlaka size verdiğiniz iletişim numarasından ulaşacaklardır. Sitemizin amaçlarından bir tanesi de evden para kazanmak isteyen hanımlara yardımcı olmaktır. Bu sayede siz ihtiyacınız olan ürünlere, para kazanmak isteyen bayanlar da istedikleri paralara ulaşabilirler. Umarım en kısa sürede size geri dönüş yapacak olan bayanlar çıkar. Kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*