Tığ İşi Örgü Çorap Yapmak

tig-isi-orgu-corap-yapmak-230x415

Evde tığdan örgü çorap yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş. Ancak tığ işi örgü çorap yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapıldığı az da olsa belli oluyor.

Evde tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Tığla yapılan örgü çorap çalışmaları ile soğuk kış aylarını ayaklarınızı ısıtacak örgü çorap modeli yaparak geçirebilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde tığ işi örgü çorap yapmak için paylaştığım diğer resimli anlatım ve anlatımlı videolar sitemizde yer alan kendin yap ve örgü işleri bölümünde bulunuyor.

Yine bu yazımın hemen altında tığ işi çorap yapmak için benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri evde tığ işi çorap yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-corap-yapmak

source : http://postila.ru/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*