TIĞ İŞİ ÖRGÜ KELEBEK TOKA YAPMAK


Tığ işi örgü kelebek toka yapmak için paylaştığım çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Benzer örgü kelebek toka çalışmalarını daha önce de değişik şekillerde paylaşmıştım. Hatta bu yazımın altında onlara ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma ile tığ işi örgüden kelebek yapıp, tokaya dönüştürebilirsiniz. Böylece herkesten değişik tığ işi kelebek tokaya sahip olmuş olursunuz. Tığ işi toka yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştım.

Onları sitemizdeki ilgili kategorilerde bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma hem kolay yapılıyor. Hem de anlatımlı olması sayesinde hemen sizde aynısını yapmayı düşüneceksiniz.

Tığdan toka yapmak deyince ilk etapta bu işi yapanlar biraz şaşırabilir. Ancak tığ işi motifler yapanlar tokanın da yapıldığını bilebilirler. Şimdi sizleri tığ işi kelebek toka yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-kelebek-toka-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*