Tığ İşi Örgü Kız Bebek Elbise Modelleri


Tığla örülen kız bebek elbise modellerini bu yazımda sizlere paylaştım. Yine yazımın altında örnek modellerin nasıl yapılacağını gösteren anlatımlı videolar yer alıyor.

Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde örnek tığla örülen kız bebek elbise modellerini nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde benzer birçok farklı renkte kız çocuk elbisesi ve erkek çocuk kıyafetlerini paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Evde kolay yapılan tığ işi kız bebek elbise modellerini sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz ve öğrenmenize yardımcı olacak örnek resimlerle birlikte tığ işi örgü kız bebek elbise yapmayı gösteren anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

resim source : http://semasemaank.blogcu.com/cocuk-orgu-modelleri/10314622

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*