TIĞ İŞİ ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ELBİSE MODELİ


Tığ işi örgü kız çocuk elbise modeli arayanlar için bulduğum güzel bir örneği paylaşmak istedim. Bu yazımda paylaştığım çalışma da kız çocukları için pembe renk güzel bir etekli elbise modeli paylaştım.

Çok güzel ve kız çocuğu olanların evde bu tür çalışmalar yaptıklarında fikir edinecekleri bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Anlatımlı değil.

Ancak bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına örnek olması ve fikir vermesi amacıyla bulup paylaşayım dedim. Pembe örgü kız elbisesi yapmak için daha önce sitemizde anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Hemen bu yazımın altında benzer çalışmalara ulaşabilir ve yapımını anlatan çalışmalardan bu tür kız çocuk elbisesi veya kıyafetlerinin yapılışını sizde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek pembe kız çocuk elbisesi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

pembe-orgu-kiz-cocuk-elbise-ornegi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*