TIĞ İŞİ ÖRGÜ TERLİK PATİK YAPMAK

tig-isi-orgu-terlik-patik-yapmak-564x415

Tığ işi örgü terlik patik yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı olarak altta yer alan çalışmayı detaylıca yapıp, keyifle kullanabilirsiniz. Tığ işi patik yapımıyla ilgili daha önce öğretici videolar da paylaşmıştık. Onları da hemen bu yazımın altında bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı patik çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel patik yada terlikler yapıp kullanabilirsiniz. Yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Hatta bu tür örgü terlik yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı örgü terlik yapmak veya patik yapmak için paylaştığım çalışmalar sayesinde kısa sürede boş zamanlarınızı değerlendirip çok güzel eşyalara da sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı gösterilen resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-orgu-terlik-patik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*