Tığ İşi Örgü Toka Yapmak

tig-isi-orgu-toka-yapmak-550x415

Evde kolay takı yapmak için yine bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir takı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz tığ işi örgü toka yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Evde örgü toka yapmak için yararlanacağınız diğer resimli anlatımları sitemizde yer alan ” takı tasarım ” bölümünden bulabilirsiniz.

Evde kolay takı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın da altında karşınıza çıkacaktır. Tığ işi örgü toka nasıl yapılır diyenler de bu güzel resimli anlatımda yer alan adımları takip ederek çok güzel şık tokalar yapabilirler.

Hem yeni toka modeli yapmış olursunuz. Hem de tüm elbiselerinize uyumlu güzel toka modellerine de sahip olmuş olursunuz. Sevdiğiniz arkadaşlarınıza da hediye olarak örgü toka modellerini verebilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz tığ işi örgü toka modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7463.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*