TIĞ İŞİ ÖRGÜ TURUNCU KELEBEK TOKA YAPMAK


Tığ işi örgü toka yapmak için bir önceki yazımda ki gibi benzer bir çalışma ile yine karşınızdayım. Resimli anlatımda tığ işi örgü turuncu kelebek toka yapmak için tüm adımlar sergilenmiş.

Sizde evde bu güzel çalışmayı yapabilir ve tığ işi turuncu kelebek toka sahibi olabilirsiniz. Tığ işi toka örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Kolay yapılan tığ işi örgü tokalar sayesinde sizde değişik örgü toka yapabilir ve kıyafetlerinize kombinleyebilirsiniz. Evde kolay takı yapmak veya toka yapmak için sitemizde örnek birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Kolay yapılan toka çalışmaları hem çok hoşuma gidiyor. Hem de kolay yapımı sayesinde kıyafetlerinize uyumlu olarak kullanabilme fikirleri doğuruyor. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile tığ işi örgü turuncu kelebek toka yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-turuncu-kelebek-toka-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on TIĞ İŞİ ÖRGÜ TURUNCU KELEBEK TOKA YAPMAK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*