TIĞ İŞİ ÖRGÜ YAPRAK MOTİF NASIL YAPILIR

Tığ işi örgü yaprak motif nasıl yapılır diyenler olabilir. Onlar için bulduğum bu güzel çalışmayı paylaşmak istedim. Kendin yap çalışmaları arasında sitemizde tığ işi olarak birçok örneği paylaştığımı söylemek isterim.

Her ne kadar kendim tığ işi çalışmalar yapamasam da, bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına örnek ve fikir olması amacıyla karşılaştığım tüm tığ işi çalışmalarını sitemizde de yayına alıyorum.

Hem onlara yardımcı olmuş olduğumu düşünüyorum. Hem de ileride bende tığ işi çalışmalar yapmaya başladığımda fikir olarak ön bilgim olsun diye düşünüyorum. Bu çalışma da tığ işi örgü yaprak motif yapımı için hızlandırılmış bir anlatım sunulmuş.

Tığ işi yaprak motif örneği arayanlar veya bu tür benzer bir çalışma yapmayı düşünen ev hanımlarının işine yarayacağını düşündüğüm bir örnek olduğunu söyleyebilirim. Hem yapımı hem de tarifi az da olsa verilmiş.

Bu sayede zorluk çekmeden aynısını yapabilir ve benzerlerini yapmak için bu güzel örnekten fikir edinebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-orgu-yaprak-motif-nasil-yapilir

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ İŞİ ÖRGÜ YAPRAK MOTİF NASIL YAPILIR için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ ÖRGÜ YAPRAK MOTİF NASIL YAPILIR için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ ÖRGÜ YAPRAK MOTİF NASIL YAPILIR için ilk yorumu yapabilirsin.