Tığ İşi Papatya Şal Yapmak

tig-isi-papatya-sal-yapmak-440x415

Tığ işi papatya şal yapmak için bu yazımda sizlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Tığdan şal yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Evde tığ işi paspas yapmak veya tığdan kolay şal yapmak içinde farklı çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Evde tığ işi çalışmalar yapan bayanlar kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirler.

Kolay yapılan tığ işi çalışmaları bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım tığ işi papatyalı şal yapmak için resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş.

Adım adım sizde papatyalı şal modeli yapmak için resimli anlatımdaki çalışmanın aynısını yapabilirsiniz. Sitemizdeki ” Tığ İşi ” kategorisinde de benzer çalışmalara anlatımlarıyla birlikte ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay tığ işi papatyalı şal modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

tig-isi-papatya-sal-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7454.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*