TIĞ İŞİ PATİK NASIL YAPILIR?

Tığ İşi Patik Nasıl Yapılır?
Tığ İşi Patik Nasıl Yapılır?

Tığ işi patik nasıl yapılır diyorsanız altta hem örnek yapılmış modeller var. Hem de öğretici videoları inceleyerek sizde nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Sitemizde örgü patik yapılışıyla alakalı çok sayıda çalışmanın detaylı ve eğitici anlatımlarına ulaşacaksınız. Hepsini yine örnek olarak altta benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz.

Soğuk havalarda çoraplardan daha çok ihtiyaç duyduğumuz patikler sayesinde hem kışı rahat geçiririz. Hem de ayaklarımız fazla üşümemiş olurlar. Tığ işi ile yapılan patik çeşitlerini, tığ işi patik modellerini, tığ işi patik nasıl yapılır? ile ilgili tüm sorularınızı bu başlık altında bulabilirsiniz. Sitemizde birçok patik örnekleri tığ işi nasıl yapılır dediğiniz birçok sorunuza cevap olacak çalışma yer alıyor.

Yine altta sizin için iki adet anlatımlı tığ işi patik yapımı tarifli video da paylaştım. Anlatımlı ders niteliğindeki videolardan birisinde tunus işi patik yapılışı tarif edilmiş. Ötekinde ise tığ patik yapmak isteyenler için adeta ders niteliğinde ki videoları mutlaka izlemelisiniz. Evde kolay tığ işi patik nasıl yapılır? diyenlerdenseniz altta paylaştığım resimli örnek ve anlatımlı videoları mutlaka izleyin. Tığ işi patik modelleri büyükler için anlatımlı olarak bu konumuzda işlendi.

Bu tür çalışmaları detaylarıyla birlikte resimli anlatım ve anlatımlı video olarak tığ işi ve kendin yap kategorilerinde paylaşıyorum. Benzer çalışmaları yine bu yazımın sonunda benzer yazılar şeklinde görebilir ve inceleyebilirsiniz. Tığ işi patik yaparak evden para kazanmak isteyenler kolaylıkla evlerine ek bütçe yaratabilirler. Turistik yerlerde bu tür çalışmaları satın almak isteyen turistlere sıkça rastlayabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resimlerle birlikte anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum.

 

Farklı Tunus işi patik modeli yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde yer alan tunus işi kategorisinde bulabilirsiniz. Patik modelleri bölümünde ise en güzel patik örneklerini ve evde kolay patik yapımı gibi birçok çalışmanın detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

1 Comment on TIĞ İŞİ PATİK NASIL YAPILIR?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*