TIĞ İŞİ PEMBE GÜL ÖRNEĞİ YAPIMI


Tığ işi anlatımlı çalışmaları paylaşmaya kısa bir ara verdikten sonra, şimdi sizlere tığ işi pembe gül örneği yapmak için güzel bir anlatımlı çalışma paylaştım.

Hemen altta örnek resmine de ulaşacağınız çalışmayı sizde evinizde öğrenerek yapabilirsiniz. Tığ işi gül yapmak veya tığ işinden gül yapımıyla ilgili benzer çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Hatta tığ işi benzer çalışmaları ve örnekleri ise hemen bu yazımın altındaki yerden bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları sizde öğrenip yapabilir veya yapıp satabilirsiniz.

Alttaki örneği battaniyelerde, yorganlarda, yastıklarda veya kazaklarda dahi kullanabilirsiniz. Tığ işi çalışmaları yine sizlere buldukça anlatımlı bir şekilde paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

tig-isi-pembe-gul-ornegi-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*