Tığ İşi Şal Modelleri


Evde tığ işi şal modeli yapıyorsanız veya yapmak üzere iseniz, altta paylaştığımız birbirinden güzel ve değişik örnekleri mutlaka incelemelisiniz. Derlediğimiz tüm şal modelleri netten alıntı olup, yapımına ilişkin anlatımları da araştırıyorum. Bulduğumda sizlere kesinlikle paylaşacağımın da sözünü veriyorum. Öğretici tığ işi şal modeli yapımına yakın çalışmaları çok gördüm.

Video anlatımlı tığ işi şal yapımıyla alakalı bir çalışma da renkli güzel bir şal örneği ortaya çıkarıldığına şahit oldum. Özellikle Rus bayanların daha çok yaptığı tığ işi çalışmaların videoları Türkçe olmadığı için pek paylaşmayı uygun görmedim. Fakat HD kalitede oldukları için izleyerek yararlanabileceğinizi düşünüyorum. Bu yüzden de hemen altta galeriden sonra öğretici tığ işi şal yapımı ders niteliği taşıyan videoya yer vermek istedim. Hem orada hem de bu yazımın ortasında bulunan çalışmalar da işinize yarayacak.

Tığ işi şal modellerini sizin için topladık. En güzel tığ işi şal modelleri bu başlık altında… Tığ işi şal örnekleri ve daha birçok çalışmaya sitemizde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel şal modellerini görünce bende heveslendim. En kısa sürede bende tığ işi şal modeli yapmaya başlayacağım. Bitince sizlere buradan bitmiş halinin resimlerini paylaşırım.

Birçok tığ işi şal modelleri ve yapımı ile ilgili anlatımlı videoları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Onları da incelemeyi unutmayın. Buyurun tığ işi şal modelleri ile sizi yalnız bırakıyorum.

7 Comments on Tığ İşi Şal Modelleri

  1. Saliniz cok guzel olmus ama anlatimli olsaydi ornek cikarirdik bunu acaba nasil ordunuz lutfen bize anlatiniz.
    Su kirmizi olan sal baslarda.

  2. betül hanım onlar tanıtım amaçlı paylaşıldı. yapılışını arıyorum. bulduğumda size geri dönüş yapacağım. sitemizdeki diğer çalışmaları inceleyebilirsiniz. kolay gelsin.

  3. merhaba sayenizde deyişik modeller öğrendim çok bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkürler

  4. bir şeyler öğrenmenize vesile olduysam ne mutlu bana pelin hanım, çok teşekkür ediyorum. iyi günler.

  5. Paylaştığınız bu güzel bilgiler için teşekkür ederim.Sayenizde bilgi sahibi oldum.Yeni haberler,ilginç bilgiler,şaşırtıcı videolar,istediğiniz her konuyu bulabileceğiniz bu siteye de girmenizi öneriyorum..

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*