Tığ İşi Tohum Örgü Modeli Yapmak


Uzun zamandır sizlere tığ işi çalışmalar paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir tığ işi tohum örgü modeli paylaştım. Yapımını anlatan resimli anlatımdan yararlanarak yapabilirsiniz. Evde kolay tığ işi tohum motifi yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınız ve nasıl ilmek atacağınız gösteriliyor.

Yapmanız gereken adımları takip etmek ve tığ işi tohum motifi yapmayı anlatan resimleri takip etmek. Bu örneği çeşitli çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Yastıklarda, yorganlarda veya pikelere yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri tığ işi tohum motifi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-tohum-orgu-modeli-yapmak

Tığ işi motif yapmak için sitemizde yer alan diğer tığ işi çalışmalar için tığ işi kategorisine ulaşabilirsiniz. Tığ işini fazla anlamadığım için yapılan çalışmayı size pek anlatamadım. Kusuruma bakmayın, ama bu tür çalışmalar arayan bayan arkadaşlara yardımcı olacağını düşünüyorum.

Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız ve resimlendirdiyseniz bizimle paylaşabilirsiniz. Bu örgü modelinin adını veya nasıl yapıldığını bilenler varsa yoruma detaylıca yazarlarsa da içeriğe ekler ve yardımcı olan bayanların ismini yazıya iliştiririm. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/27471056

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*