TIĞ İŞİ YATAK ÖRTÜSÜ ÖRNEĞİ

tig-isi-yatak-ortusu-ornegi-611x415

Tığ işi yatak örtüsü örneği paylaştığım bu yazımda sizlere bir de tanıtıcı video paylaştım. Resimli örnekteki gibi benzer çalışmalardan sizde yapıyorsanız bize gönderirseniz yayınlayabiliriz.

Bu tür çalışmaları beğenip satın almak isteyenler olabilir. Bu yüzden bu tür çalışmaları mutlaka yapıyorsanız bizimle paylaşmalısınız. Tığ işi karyola örtüsü örneği olarak paylaştığım resim haricinde birde video paylaştım.

Yapımını gösteren anlatımlı çalışmaları ise araştırıp sizin için paylaşacağım. Sitemizde daha önce tığ işi yatak örtüsü yapmak için herhangi bir paylaşım yaptığımı hatırlamıyorum.

Eğer yapmışsam da bu yazımın altında yer alan benzer yazılar bölümünde çıkacaktır. Tığ işi yatak örtüsü örneği için paylaştığım resimli örnek ve video ise şöyle ;

tig-isi-yatak-ortusu-ornegi

 

 

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*