TIĞ İŞİ YILDIZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ


Tığ işi yıldız örgü örneği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da kare kare ne yapılması gerektiği belirtilmiş. Fazla ayrıntı olmasa bile tığ işi örgü yapan ev hanımları bu güzel çalışmadan kolayca yararlanacaktır.

Hatta benzer örgüler yapanlar ise bu güzel örneği çıkarıp, aynısını yapabilirler. Benzerini yapanlar hem fikir alabilirler. Hem de bu tür tığ işi yıldız örneği ile çeşitli örgü işlerinde kullanabilirler. Sitemizde tığ işi ile ilgili birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştık.

Onları da inceleyerek çok güzel çalışmaların ortaya çıktığını görebilirsiniz. Anlatımlı tığ işi örgü örneklerini buldukça yine paylaşacağım. Ben fazla anlamıyorum ama illaki işine yarayan ev hanımları olacaktır. Kolay gelsin.

source

tig-isi-yildiz-orgu-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*