Tığ İşi Zigzag Örgü Örneği

tig-isi-zigzag-orgu-ornegi-564x415

Bu yazımda sizlere tığ işi zigzag örgü örneği paylaştım. Tığ işi çalışmalar yapan bayanlara yardımcı olacak zigzag örgü örneklerini ilerleyen günlerde de paylaşmaya devam edeceğim.

Bu yazımda sizlere paylaştığım tığ işi zigzag örgü örneğine benzer çalışmaları sitemizdeki tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz. Tığ işi örgü yaparken lazım olacağını düşündüğüm bir örnek olduğu için sizlere paylaştım.

Fazla detay veya anlatım bulunmuyor resimlerde, ancak tığ işi örgü yapan bayanlara fikir olması amacıyla paylaştım. Sitemizde bu tür çalışmaları sıkça paylaşıyorum.

Hatta bu yazımın altında da tığ ile yapılan çalışmaların örneklerinden karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde tığ işi zigzag örgü örneği yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

tig-isi-zigzag-orgu-ornegi

source : http://rescuedpawdesigns.com/2015/08/25/chevron-crochet-tutorial/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*