Tığ İşi Zincir Kenarı Örneği Yapmak

tig-isi-zincir-kenari-ornegi-yapmak-400x415

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Yine bu gün sizlere tığ işi zincir kenarı örneği yapmak isteyenler için örnek bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda tam olarak detaylar verilmemiş.

Ancak tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları örneği çıkarıp aynısını yapabilirler. Bulduğum kaynakta tığ işi zincir kenarı yapmak diye yazıyordu. Bende o şekilde isimlendirdim.

Eğer farklı bir çalışma ise veya nasıl yapıldığını bilen hanımlar varsa yorum yazabilirler. Sitemizde tığ işi kategorisinde birçok benzer örnek çalışmayı paylaştım.

Bu yazımın da hemen altında karşınıza tığ işi benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri tığ işi zincir kenarı örneği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

tig-isi-zincir-kenari-ornegi-yapmak

source : http://onceuponapinkmoon.blogspot.com.au/2013/09/pom-pom-edge.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*