TIĞ İŞİNDEN FİLELİ YAZLIK PATİK MODELİ

tig-isi-yazlik-fileli-patik

Kafesli tığ işi patik yapılışı

Kafesli örgü modeli yapımını Emelce örgüler kanalında Emel hanımdan öğreneceğiz. Çok güzel bir patik modeli ve görünüşü ile hem kafes motifli patik modelini andırıyor. Hem de renk uyumu bakımından önerdiğimiz güzel bir yazlık işi patik örneğidir diyebiliriz hanımlar.

Yapılışı zor değil. Tığ işinden yapıyorsunuz. Tığ işi kafesli patik yapımı çalışmasında iki renk kullanabilir veya tek renk olarak da bu güzel örgü patik çalışmasını yapabilirsiniz.

Yaparken zorlanmayacağınız gibi anlatımlı video sayesinde kısa sürede bu güzel çalışmayı bitirebilirsiniz. Tığ işinden yapılan patik çalışmaları ilk bakışta zor gibi gözükebilir. Ancak işin içine girdiğinizde zorlanmadan hemen yapıp kullanabileceğinizi görebilirsiniz.

tig-isi-yazlik-fileli-patik

Tığ işi patik modelinde file file veya kafesli olarak da tabir edilen bir motif ortaya çıkmış oluyor. Bu sayede patik görünümü çok değişik bir hal alıyor. Bu modeli anlatımlı çalışmadan izleyerek kısa sürede kavrayabilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar.

Yapımı zor olmamakla birlikte benzerlerini de yine Emel hanımın kanalında bulabilirsiniz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel paylaşımları var doğrusu. Öğreneceğimiz çok güzel paylaşımlar yaptığını söyleyebiliriz.

Tığ işi fileli patik örneği

Tığ işinden fileli patik örneğinin yapımı için önerim iki renk yani anlatımdaki gibi çalışmayı yapın. Çünkü gördüğünüz gibi görünümü çok hoş. Ayağınıza giydiğinizde çok güzel bir görüntüsü olacaktır. Hatta çocuklara da değişik renklerde yapabilirsiniz. Patik yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCshFdKti4WxYB-xjbfq3CeA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*