TIĞ İŞİNDEN İÇ İÇE GEÇEN HALKALAR ÖRGÜSÜ

tig-isinden-ic-ice-gecen-halkala

İç içe geçen tığ işiyle örgü

En güzel örgülerin yapıldığı tığ ile oluşturulan çok güzel bir modeli bu gün işleyeceğiz hanımlar. Şerife hanımın hazırladığı bu müthiş çalışmayı sizlerde öğrenebilir ve hemen tığ işi yelek yapımına başlayabilirsiniz. Tığ işi iç içe halkalar örneği olarak karşınıza çıkan modelin tam anlatımı video şeklinde var.

Çok şık yelek örgüleri yapabilirsiniz. Tığ işi şal örgüsü de yapılabilir bu modelle. Daha önce benzediği halkalı örgü modelini de andıran çalışma bittiğinde ortaya çık şık ve nezih bir görüntü çıkmakta.

Bu modeli kullanarak yazlık yelek modelleri yapabilirsiniz. İster tek renk isterseniz de birkaç rengin buluştuğu çok şık görünümlü hatta simli ip kullanarak parıl parıl parlayan yelek örneğine sahip olabilirsiniz.

Bu örgü örneğini öğrendikten sonra bebek süveter örgüsü dahi yapabilirsiniz. Yazlık işlerin yapılacağı çok güzel ve şirin bir anlatım içeriyor. Şerife ablamız çok güzel bir şekilde tığ işinden bu müthiş modeli yapabilmemiz için bize tüm bilgileri aktarıyor. Sizde içe geçen halkalar tığ işini öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz arkadaşlar.

Tığ İşi İçe Geçen Halkalar Örneği

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*