Tığdan Bebek Ayakkabısı Yapmak

tigdan-bebek-ayakkabisi-yapmak-230x415

Tığdan bebek ayakkabısı yapmak isteyenler için paylaştığım bu yazımdaki resimli anlatımı da çok beğeneceksiniz. Daha önce çokça paylaştığım evde kolay yapılan tığ işi bebek patik modeli çalışmalarına ek olarak bu yazımda paylaştığım çalışmada da yine örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için tarif paylaştım.

Tığ işi kategorisinde ve bebek patikleri bölümlerinde bu tür çalışmaları sıkça paylaşmıştım. Bu yazımdaki çalışmayı da beğeneceğinizi umuyorum. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşamalı bir şeklide gösterilmiş.

Tığ işi ile uğraşan bayanlar çok kolay bir şekilde bebek patik modelinin örneğini çıkartıp yapmaya başlayacaklardır. Şimdi sizi evde tığdan bebek ayakkabısı yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tigdan-bebek-ayakkabisi-yapmak

source : http://postila.ru/%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B0_blp53/vyazanie

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*