Tığdan Bebek Patik Modeli Yapmak

tigdan-bebek-patik-modeli-yapmak-500x415

Evde kolay bebek patik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara ek olarak bu güzel çalışmada da yine resimli anlatım paylaştım. Adımları gösteriliyor.

Benzer bebek patik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde patik yapmak isteyen bayanlar için paylaştığım örnek çalışma da nasıl yapıldığı gösterilmiş.

Tığdan bebek patik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar sitemizde yer alan ” Tığ İşi ” kategorisinde bulunuyor. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Bu yazımın altında benzer patik yapmak için resimli anlatım ve anlatımlı çalışmalar da bulunuyor. Onlara da bakın. Tığdan bebek patiği yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

tigdan-bebek-patik-modeli-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/221193912

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*