Tığla Dikine Burgu Kalın İp Dantel Örneği Yapılışı


Bu el işi örneğini lif örmede, battaniyelerde, bebek battaniyelerinde ve daha birçok yerde el işinde kullanabilirsiniz. Gerçekten güzel olan bu örneğin resimleri ve videolarını gördüğünde muhakkak yapmak isteyeceksiniz.

Tığ işi çalışmaları her zaman sitemizde açıklamalı ve anlatımlı videolarıyla birlikte bulabilirsiniz. Olabildiğince sizlere tığla yapılan çalışmaları bulup paylaşmaya çalışıyorum. Bu makalemde paylaştığım tığla dikine burgu kalın ip dantel örneği yapılışını gösteren anlatımlı resimler paylaştım. Ancak tığ işi ile aram pek olmadığı için anlayanlar resimli anlatımdaki adımları takip ederek çalışmanın aynısını yapabilirler.

Fakat tığla dikine burgu dantel örneği yapımını anlatan video bulduğumda yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Bu yazımda şimdilik resimli anlatımlar paylaştım. Değişik tığ işi çalışmalar arıyorsanız sitemizde yer alan tığ işi kategorisine göz atabilirsiniz. Anlatımlı birçok tığ işi çiçek yapımı, tığ işi örgü veya tığ işi örnekleri anlatımlarıyla veya anlatımlı videolarıyla birlikte bulabilirsiniz.

Tığla dikine burgu çalışması ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

Makaleyi düzenledim, daha önce bu yazımda anlatımlı video yoktu. Hemen altta sizlere yukarıdaki çalışmanın benzerini anlatan videolar paylaştım. Anlatımlı videolar farklı dil ancak görsel olarak nasıl yapıldıklarını açık bir şekilde görebilirsiniz.

 

 

Yine yukarıda paylaştığım anlatımlı video ise bir başka tığ işi çalışmasının anlatımlı olanıdır. Anlatımlı videodan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

tarière épaisse dentelle corde – auger thick rope lace – Schnecken dicken Seil Spitze

1 Comment on Tığla Dikine Burgu Kalın İp Dantel Örneği Yapılışı

  1. TIĞLA DİKİNE BURGU ÖRNEĞİNİ ARIYORDUM. ÇOK TEŞEKKÜRLERRR KALIN İP DANTEL ÇALIŞMASI BİR HARİKAAAA

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*