TIĞLA İNCİ GELİN KOLYE MODELİ YAPALIM

Tığ işi incili kolye yapılışı

Sürekli tığ işi örgü çalışmaları paylaştık. Bu gün bir de takı çalışması paylaşayım dedim. Tığ işi incili gelin kolyesi olarak belki daha önce başka yerlerde karşılaşmış olabileceğiniz güzel bir çalışma arkadaşlar.

Tığ işinden yapılıyor. Yapımı kolay ve inci malzemesi gerekiyor. Yaparken sıkılmayacağınız ve bittiğinde iyi ki öğrenip yapmışım diyebileceğiniz güzel bir çalışma. Benzerlerini takı kategorisinde çokça bulacaksınız.

İnci, ip ve tığ ihtiyacını giderdikten sonra Sevil hanımın hazırladığı bu güzel ve eğlenceli inci takı çalışmasını severek yapacaksınız. Yaparken biraz da sevginizi katabilirsiniz. Renkli inciler de kullanarak yapabileceğiniz şık bir takı.

Tığ işi incili takı nasıl yapılır diyenler önce anlatımdan faydalansın ve örnek resimlere bir göz atsın derim. Sevil hanım bu konuda uzman durumda ve kendisinin kanalını takip ederseniz harika takı çalışmalarına da erişebilirsiniz.

Bu harika kolye çalışmasını yaparak düğün, nişan veya etkinliklere katılırken kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanabilir ve herkesi şaşırtabilirsiniz. Takı çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Değişik ve güzel bir takı projesi.

Sadece kolye değil bu güzel çalışmayı bileklik yapımında da kullanabilirsiniz. İncili bileklik modeli ve benzerlerini daha önce DIY çalışması olarak da paylaşmıştık. Ama bu güzel çalışmayı da seveceksiniz ve yapmak için sabırsızlanacaksınız. Güzel günlerde kullanın hanımlar.

Tığ İle İncili Gelin Kolyesi Yapımı Türkçe Videosu

Tığ işi incili gelin kolye nasıl yapılır diyenler buyurun anlatıma ;

Tığla İncili Gelin Kolyesi Yap

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞLA İNCİ GELİN KOLYE MODELİ YAPALIM için yorumda bulun

    TIĞLA İNCİ GELİN KOLYE MODELİ YAPALIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞLA İNCİ GELİN KOLYE MODELİ YAPALIM için ilk yorumu yapabilirsin.