Tığla İşlenen Lif Örneği Resimli Videolu

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi5

Tığla İşlenen Lif Örneği Resimli Videolu

Lif örnekleri arayanlar buraya… Bu yazımızda sizlere tığla işlenen lif örneklerini derledik. Birçok farklı modelde lif örneğine bu yazıdan ulaşabilir ve örneğini alarak aynısını kendinize yapabilirsiniz. Tığ işi ile yapılan lif modelleri ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Her gün sizlere farklı tığ işi ile yapılan çalışmaları paylaşmaya ve bunların nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatım ile anlatımlı videolar paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine tığla işlenen lif örneği ve yapılışı ile ilgili anlatımlı bir videodan oluşmaktadır. Sizlerde evinizde tığ işi lif yapımı ile ilgileniyorsanız ve yapıyorsanız bize mutlaka facebook adresimiz üzerinden gönderin. Tığ işi lif modellerine her zaman ilgi duymuşumdur. Gördüğüm yeni çalışmaları da sizlere buradan bu başlık altından paylaşmaya da devam edeceğim.

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi6

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi5

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi4

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi3

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi2


tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi1

 

 

crochet fiber – fibre de crochet – Häkeln Faser

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*